Pracovník/pracovnice recepce - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních), Pardubice

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Pracovník/pracovnice recepce - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Společnost Centrum Kosatec, z. s.

Místo pracoviště Sladkovského 2824, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 10 150 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/pracovnice recepce - recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) (Sladkovského 2824, Pardubice)

Nástup dohodou..
Náplň práce:
- Vedení jednoduchých přehledů, statistik, evidencí.
- Vykonávání administrativních prací podle stanovených postupů nebo instrukcí.
- Obsluha kancelářských strojů a rozmnožovací techniky, přepojování telefonických hovorů na kompetentní pracovníky.
- Manipulace s písemnostmi a poštovními zásilkami včetně jejich evidence.
- Zaprotokolování, třídění písemností a vedení jejich evidence.
- Vedení přehledů o obsazenosti pronajímaných prostor (sál, kavárna, kanceláře atd.).
- Zajišťování chodu recepce, uzamykání a kontrola zabezpečení Centra Kosatec.
Požadujeme:
- organizační schopnosti, komunikativnost
- statut osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidního důchodce
- odolnost vůči stresu
- hmotnou zodpovědnost (práce s penězi), výpis z trestního rejstříku
- zkušenost s prodejem
- zdravotní průkaz
Nabízíme:
- nástup na pracovní smlouvu
- zkrácený úvazek: 4 hodiny denně
- pracovní doba: dvousměnný provoz, ranní 8:00 - 12: 30, odpolední 12: 30 - 17:00
- příjemné pracovní prostředí, benefitní zaměstnanecký program
- zázemí stabilní organizace
- mzda: od 10 150,- Kč
Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecký benefitní systém
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Informace o společnosti Centrum Kosatec, z. s.

Centrum Kosatec, z. s.
Sladkovského 2824
Pardubice
53002
IČO: 67363156
aktualizováno před 28 dny