Finanční účetní (m, ž) - hlavní účetní, Ústí nad Labem

Finance, Administrativa / Finanční účetní (m, ž) - hlavní účetní

Společnost Krajský soud v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Národního odboje 1274, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 22 710 - 32 820 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Finanční účetní (m, ž) - hlavní účetní (Národního odboje 1274, Ústí nad Labem)

Požadujeme:
o středoškolské vzdělání s maturitou
o samostatnost, spolehlivost a pečlivost
o znalost podvojného účetnictví a práce s MS Office
o praxe v oboru a ve státní správě vítána
o zkušenosti účtování v CSÚIS výhodou
o trestní bezúhonnost
o zdravotní způsobilost
o nástup dohodou, nejlépe od 1.9.2024
Náplň práce:
samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví, účtování daní a dotací, kontrola bankovních výpisů, sledování a evidování pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bank. účtech.
Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod:
o plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 9. platové třídy dle Katalogu
prací a po zapracování možnost osobního příplatku
o PP na dobu určitou po zapracování na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: dovolená ve výši 25 dnů, stravenkový paušál, indispoziční volno ve výši 5 dnů, příspěvek na dovolenou, kulturní a sportovní akce z FKSP, možnost vzdělávání
Kontakt: e-mailem, telefonicky Ing. Eva Enekešová, Marcela Holubová, 477 047 257, 477 047 199

Informace o společnosti Krajský soud v Ústí nad Labem

Krajský soud v Ústí nad Labem
Národního odboje 1274
Ústí nad Labem
40003
IČO: 215708
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Finanční účetní (m, ž) - hlavní účetní

Národního odboje 1274 1274
IČO: 215708