Fundraiser/administrativní pracovník/ce - specialisté v oblasti národohospodářství, Moravská Třebová

Finance / Fundraiser/administrativní pracovník/ce - specialisté v oblasti národohospodářství

Společnost Charita Moravská Třebová

Místo pracoviště Lanškrounská 243, Moravská Třebová
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Fundraiser/administrativní pracovník/ce - specialisté v oblasti národohospodářství (Lanškrounská 243, Moravská Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE: získávání finančních zdrojů na činnost organizace (dary, granty, prodejní akce, nedotační zdroje), oslovování donátorů a dárců, péče o ně, realizace akcí pro veřejnost a klienty, prezentace projektů, činnosti a reprezentace organizace, aktivní spolupráce na rozvoji organizace, vytváření fundraisingových plánů, koordinace a realizace sbírek a humanitárních aktivit, pomoc a prezentace při získávání a péči o dobrovolníky - součinnost s dobrovolnickým centrem, spolupráce s charitním sociálním podnikem Speramus s. r. o., administrativní činnost
DALŠÍ POŽADAVKY: vzdělání minimálně středoškolské, orientace v oblasti ekonomiky a soc. politiky, respekt a úctu k lidem se zdravotním a sociálním znevýhodněním, schopnost empatie,
spolehlivost, příjemné vystupování, vlídnost, umění šířit nadšení pro věc, velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost nejen veřejně prezentovat, ale i reprezentovat,
schopnost navazovat pracovní vztahy, jednat a být s lidmi rád/a, schopnost organizovat a realizovat akce pro veřejnost, časovou flexibilitu, loajalitu, zodpovědnost, férové jednání,
trestní bezúhonnost, motivaci pracovat v církevní organizaci s respektem k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu.
Místo výkonu práce: Moravská Třebová, obce regionu Moravskotřebovsko Jevíčsko
Nástup do práce: duben 2023, případně dle dohody.
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci v organizaci s dlouholetou tradicí, možnost seberealizace a osobního rozvoje, podpora a zaškolení, supervize, vzdělávání, práci v přátelském kolektivu, kvalitní pracovní vybavení, benefity organizace, 5 týdnů dovolené,
pružná pracovní doba
KONTAKT: Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 17. 3. 2023 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "FUNDRAISER", nebo scan na e-mail: Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Informace o společnosti Charita Moravská Třebová

Charita Moravská Třebová
Lanškrounská 243
Moravská Třebová
57101
IČO: 65189418
aktualizováno před asi rokem