Galvanizér - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Otrokovice

Výroba a provoz / Galvanizér - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost Galvena, s.r.o.

Místo pracoviště Letiště 1876, Otrokovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 23 500 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Galvanizér - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Letiště 1876, Otrokovice)

Do nepřetržitého provozu přijmeme obsluhu výrobní linky pro povrchovou úpravu kovů. Svým charakterem je tato pracovní pozice vhodná především pro muže. Režim 12 hod. směn: 4 dny ranní směna - 4 dny volno - 4 dny noční směna - 4 dny volno.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha a kontrola chodu výrobní linky, navěšování dílů na závěsné zařízení a jejich svěšování, manipulace s díly, provádění technologické údržby výrobního zařízení, měření vrstev tloušťkoměrem.

POŽADUJEME: manuální zručnost a fyzickou zdatnost, pracovitost, zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu, základní znalost práce na PC

NABÍZÍME: nástupní bonus, příplatky nad rámec zákona, odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření, pitný režim, pracovní oděvy včetně pran

Informace o společnosti Galvena, s.r.o.

Galvena, s.r.o.
Letiště 1876
Otrokovice
76502
IČO: 28317645
aktualizováno před téměř 3 roky