Galvanizéři - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Otrokovice

Výroba a provoz / Galvanizéři - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost Galvena, s.r.o.

Místo pracoviště Letiště 1876, Otrokovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Galvanizéři - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Letiště 1876, Otrokovice)

Do nepřetržitého provozu přijmeme obsluhu výrobní linky pro povrchovou úpravu kovů.
Režim 12 hod. směn: 4 dny ranní směna - 4 dny volno - 4 dny noční směna - 4 dny volno.
Praxe v oboru není nutná, zaškolíme Vás.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha galvanické linky, navěšování a svěšování dílců včetně vizuální kontroly povrchově upravených dílců, balení a označování zboží, základní údržba výrobního zařízení.

POŽADUJEME: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce a ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, základní znalost práce na PC.

NABÍZÍME: dlouhodobě stabilní práci a pravidelnou mzdu, nástupní bonus, příplatky nad rámec zákona, odměny, po zkušební době průkaz řidiče VZV, příspěvek na stravování a penzijní spoření, pracovní oděvy včetně praní.

Informace o společnosti Galvena, s.r.o.

Galvena, s.r.o.
Letiště 1876
Otrokovice
76502
IČO: 28317645
aktualizováno před asi 2 roky