Garanční technik/přijímací technik v autorizovaném servisu škoda - technici v ostatních průmyslových oborech, Liberec

Výroba a provoz / Garanční technik/přijímací technik v autorizovaném servisu škoda - technici v ostatních průmyslových oborech

Společnost AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

Místo pracoviště Kunratická 1145, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Garanční technik/přijímací technik v autorizovaném servisu škoda - technici v ostatních průmyslových oborech (Kunratická 1145, Liberec)

Co Vás čeká?
- řešení garancí automobilů a záručních oprav
- komunikace s klienty a spolupráce s importérem
- technické poradenství
Co od Vás očekáváme?
- Technické znalosti v automobilovém oboru
- Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- Řidičský průkaz skupiny B
- Proaktivní přístup, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- Znalost práce na PC
- Profesionální příjemné vystupování a jednání se zákazníkem
Co Vám nabízíme?
- Motivující finanční ohodnocení, které můžete ovlivnit Vašimi pracovními výsledky
- Profesní vzdělávání a školení v oboru
- Firemní benefity - mobilní telefon, příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky, příspěvek na oblečení, pronájem vozu za zvýhodněných podmínek
Nástup možný ihned.
Plat až 50 000,- Kč
Provoz jednosměrný
Kontakt a bližší informace - vedoucí servisu Adam Fiala 601 324 176
Životopis prosím zasílat na

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AUTOSPORT KUČERA s.r.o.

AUTOSPORT KUČERA s.r.o.
Kunratická 1145
Liberec
46311
IČO: 8465932
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Garanční technik/přijímací technik v autorizovaném servisu škoda - technici v ostatních průmyslových oborech