Grafik/grafička - grafici a výtvarníci v multimédiích, Brušperk

Informační technologie, Kultura a sport / Grafik/grafička - grafici a výtvarníci v multimédiích

Společnost Ludvík Šubert

Místo pracoviště Antonínov 636, Brušperk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Grafik/grafička - grafici a výtvarníci v multimédiích (Antonínov 636, Brušperk)

A16 z:30/8/2022
Požadujeme:
- znalost Adobe Photoshop, Corel Draw, MS Ofice, webová grafika, předtisková příprava, správa soc. sítě
Výhodou:
- zkušennost na obdobné pozici, cit a "oko" pro grafiku , barvy, písma atd.
Náplň práce :
- grafické návrhy tiskovin, etiket , katalogů, polepů výloh apod.
- návrhy banerů pro eshop
- správa facebooku a Instagramu
- jednou za 3 měsíce sazba 16str.katalogu produktů
- produktová fotografie, výroba.
Nabízíme:
- benefity.
Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti Ludvík Šubert

Ludvík Šubert
Antonínov 636
Brušperk

IČO: 44926693
aktualizováno před více než rokem