Uklízeč / uklízečka (vhodné i pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci, Frýdek-Místek

Služby / Uklízeč / uklízečka (vhodné i pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost Adas Security Group, s.r.o.

Místo pracoviště Příborská 818, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 96 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč / uklízečka (vhodné i pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci (Příborská 818, Frýdek-Místek)

A16 z: 30.8.2022
Náplň práce:
- úklid kancelářských prostor, šaten a sociálního zařízení
Pracovní doba:
- pondělí až pátek 14:00-20:00 hod.
(po dohodě možný pozdější nástup na směnu)
Požadujeme:
- pečlivost, kladný přístup a zájem o práci
Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovní smlouvy
Kontakt telefonicky (po-pá, 10.00 - 17.00 hod)
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Informace o společnosti Adas Security Group, s.r.o.

Adas Security Group, s.r.o.
Příborská 818
Frýdek-Místek
73801
IČO: 26830604
aktualizováno před více než rokem