Hlavní finanční účetní - specialisté v oblasti účetnictví, Přeštice

Finance, Administrativa / Hlavní finanční účetní - specialisté v oblasti účetnictví

Společnost ELASTO FORM Bohemia s.r.o.

Místo pracoviště Jungmannova 1164, Přeštice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní finanční účetní - specialisté v oblasti účetnictví (Jungmannova 1164, Přeštice)

Společnost ELASTO FORM Bohemia s. r. o. působí na trhu 3D reklamy od roku 1992 a je jedním z předních výrobců a dodavatelů reklamních předmětů v České republice.
Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici

Hlavní finanční účetní
Pracovní náplň:
- komplexní zpracování účetní agendy společnosti
- Příprava účetních závěrek, inventarizace účtů, podkladů pro banky, audit
- Měsíční a roční účetní uzávěrky
- Komplexní daňová agenda
- Kontrola a zpracování účetních dokladů
- Evidence nemovitostí, odpisy
- Soupis aktiv, závazků a pohledávek
- Zpracování statistických výkazů
- Komunikace s finančním úřadem
- Sledování legislativních změn a spolupráce při jejich zavádění do praxe
- Práce v interním softwaru společnosti
- Zajištění každodenních pracovních činností souvisejících s účetnictvím
Požadované znalosti a dovednosti:
- znalost podvojného účetnictví a zkušenosti z oboru minimálně 5 let
- Samostatné vedení interního účetnictví
- Všeobecný komplexní přehled v daňové a účetní legislativě
- Zkušenost s účetními uzávěrkami a daňovými přiznáními
- Samostatnost, přesnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- Částečná orientace v personálních záležitostech a mzdové oblasti výhodou
- Znalost NJ výhodou
Nabízíme:
- Práci na plný úvazek
- Odpovídající platové ohodnocení a finanční růst
- Flexibilní pracovní dobu
- Stravenky
- Příspěvek na dojíždění do práce
- Zaškolení
- Podporu v osobním rozvoji a školení
- Přátelský pracovní kolektiv
Nástup možný ihned
Výše mzdy bude sdělena na pohovoru.

Informace o společnosti ELASTO FORM Bohemia s.r.o.

ELASTO FORM Bohemia s.r.o.
Jungmannova 1164
Přeštice

IČO: 46885145
aktualizováno před téměř 2 roky