Hlavní účetní, Liberec

Finance, Administrativa / Hlavní účetní

Společnost a-net Liberec s.r.o.

Místo pracoviště Hradební 654, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní účetní (Hradební 654, Liberec)

Pracoviště: Liberec
Typ závazku: HPP, jednosměnný provoz
Náplň práce: hlavní a mzdová účetní
Požadujeme:
- Čistý trestní rejstřík
- Znalost účetnictví, mezd a daní na velmi vysoké úrovni
- Zájem o oblast účetnictví, radost z dobře provedené práce
- Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, systematičnost
- Dlouhodobý pracovněprávní vztah
- Dovednosti s POHODĚ, PAMICE, TAXU na vysoké úrovni
- Psaní všemi 10
- Ovládání kancelářských aplikací Microsoft Outlook, Word, Excel
- Chuť a schopnost se stále vzdělávat a odborně růst
Výhodou: praxe v oboru
Vzdělání: VŠ nebo SŠ
Nabízíme: zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí, práci v mladém kolektivu, specializovaná školení, benefity notebook, telefon, stravenky, internetové připojení zdarma. Na záčátku zaškolíme.
Nástupní plat: od 35.000,- hrubého
Své životopisy zasílejte na e-mail: ,
do předmětu uveďte: účetní
Je možné se hlásit i telefonicky ve všední den od 9:00 do 17.00 hod.

Informace o společnosti a-net Liberec s.r.o.

a-net Liberec s.r.o.
Hradební 654
Liberec
46006
IČO: 28687965
aktualizováno před více než 2 roky