Hlavní účetní, Tábor

Finance, Administrativa / Hlavní účetní

Společnost BioAktiv CZ s.r.o.

Místo pracoviště 9. května 1282, Tábor
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 46 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní účetní (9. května 1282, Tábor)

POŽADAVKY:
- Dobrou znalost účetních a daňových zákonů - zejména DPH, daň z příjmů
- Znalost mzdových předpisů a zkušenost se zpracováním mezd
- Ukončené SŠ nebo VŠ ekonomického směru
- Praxe na pozici hlavní účetní
- Zkušenosti s výkaznictvím pro FÚ - DPH, KH, SH, silniční daň, daň z nemovitosti
- Zkušenosti s tvorbou účetních výkazů
- Uživatelskou znalost MS Office na dobré úrovni
- Vlastní iniciativu, samostatnost a zodpovědnost za svěřené úkoly
- Výborné organizační schopnosti
- Znalost angl. nebo německého jazyka výhodou
- Aktivní řidič skupiny B
- Ochotu podat nadstandartní výkony, když si to situace žádá
- Znalost software Helios nebo Pohoda výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zpracování mezd společnosti
- Vyhotovení a kontrola přiznání DPH, silniční daně, daně z nemovitostí
- Spolupráce s daňovým poradcem a auditorem
- Účtování banky a příprava příkazů k úhradě
- Sestavování týdenních reportů
- Sestavování měsíčních budgetů
- Kompletní kontrola vedení účetnictví celé firmy a zpracování účetní závěrky
- Vedení účetnictví dvěma menším dceřiným společnostem
- Místo výkonu práce - Tábor.

NABÍZÍME:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- 13. a 14. plat
- Přátelský kolektiv lidí
- Prostor při osobní rozvoj a profesní vzdělávání
- Týmovou podporu, know-how
- 20 dní dovolené, 5 dní sick day
- Stravenkový paušál.

Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti BioAktiv CZ s.r.o.

BioAktiv CZ s.r.o.
9. května 1282
Tábor
39002
IČO: 24845957
aktualizováno před více než 2 roky