Obchodní referent/ka - obchodní zástupci, Sezimovo Ústí

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní referent/ka - obchodní zástupci

Společnost JANČA & EMAS group s.r.o.

Místo pracoviště Pod Kovosvitem 1422, Sezimovo Ústí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní referent/ka - obchodní zástupci (Pod Kovosvitem 1422, Sezimovo Ústí)

POŽADUJEME:
Hledáme ideálně středoškoláka se zaměřením na elektro nebo praxí na obdobné pozici,
potřebná je pro nás Vaše znalost a orientace v elektroinstalačním materiálu se zaměřením především na silnoproud
- dovednost na PC (MS Office nutností, SAP velkou výhodou, ne však podmínkou),
- vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho spolehlivého, pečlivého s dobrými komunikačními schopnostmi a milým vystupováním,
- oceníme Vaši chuť se něco naučit a také učit i nás.

NÁPLŇ PRÁCE:
Hlavní náplní práce bude aktivní komunikace s klienty, dodavateli a kolegy z obchodního oddělení
tvoření cenových nabídek, zakázek a objednávek v systému SAP, součástí práce také bude úzká spolupráce s nákupním oddělením.

NABÍZÍME:
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 20.000,- Kč (10 tis. po odpracovaných 6-ti měsících, zbylých 10 tis. po odpracovaných 12-ti měsících)
mzda 27 000 tis - 31 000 tis + roční prémie a firemní benefity
· Stravenky v hodnotě 100 kč (příspěvek zaměstnavatele 55 kč) po zkušební době
· Zaměstnanecké slevy na firemní produkty,
· Čekají na Vás kolegové se smyslem pro humor a chutí do práce
· Na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové,
· práci v perspektivní a stabilní společnosti s působnosti po celé ČR,
· smlouvu na HPP při nástupu,
· pravidelné školení
· a v neposlední řadě Vás čekají teambuildingové akce, jelikož si uvědomujeme důležitost správně fungujícího kolektivu.

Kontakt: telefonicky (7:00 - 14:00), e-mailem.

Informace o společnosti JANČA & EMAS group s.r.o.

JANČA & EMAS group s.r.o.
Pod Kovosvitem 1422
Sezimovo Ústí

IČO: 25907069
aktualizováno před asi 2 roky