Hlavní účetní, Zlín

Finance, Administrativa / Hlavní účetní

Společnost Czech Wool company s.r.o.

Místo pracoviště Malotova 0, Zlín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní účetní (Malotova 0, Zlín)

Jsme Ovečkárna, huňatý e-shop, který díky velmi rychlému růstu (téměř 100% za poslední rok) neustále rozšiřuje svůj tým.
V současné chvíli hledáme někoho, kdo dokáže postupně kompletně převzít účetnictví od externí účetní a daňové kanceláře. Proto potřebujeme člověka, který se nebojí výzev, má zkušenosti a zároveň chuť si vybudovat své vlastní oddělení, včetně vlastního týmu. Bude přímo podřízený CFO, bude jeho pravou rukou a společně se budou starat o to, aby finance šlapaly jako hodinky.
Náplň práce:
- Vedení účetního oddělení a všechny navázané zodpovědnosti
- Řízení malého týmu lidí
- Kontrola správnosti zaúčtování účetních dokladů
- Inventarizace rozvahových účtů na měsíční bázi
- Zpracování měsíční a roční účetní závěrky
- Spolupráce na přípravě podkladů pro finanční řízení společnosti
- Spolupráce na zpracování daňových přiznání k DPH včetně kontrolních hlášení
- Zpracování přiznání k silniční dani
- Spolupráce s daňovým poradcem na přiznání k DPPO
- Spolupráce s auditory

Požadujeme:
- Prokazatelnou, několikaletou zkušenost v obdobné pozici
- Znalost a orientace v účetní a daňové legislativě
- Uživatelská práce s PC (Google prostředí nebo MS Office)
- Důraz na pečlivost, samostatnost v řešení problémů, komunikativnost
- Proaktivní přístup
- Ambice budovat oddělení a vést tým
- Znalost ekonomického softwaru Pohoda
- Jazyky (především AJ) jsou jednoznačně výhodou, ale ne nutnost
- Týmového ducha a příjemné vystupování :)
Nabízíme:
- Významnou roli v týmu rychle rostoucí firmy (umístění v Deloitte Technology Fast 50 - nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední Evropě)
- Možnost vybudovat si své oddělení, nabrat si zaměstnance a nastavovat procesy
- Motivující platové ohodnocení úměrné zkušenostem
- Atmosféru rodinné firmy ve středně velké společnosti
- Občerstvení na pracovišti
- Nepovinné společenské akce (vánoční večírky, mikulášské akce pro děti, společné opékání špekáčků,...

Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecká sleva na naše produkty, stravenkový paušál,relax room, a dobrá káva :-)

Informace o společnosti Czech Wool company s.r.o.

Czech Wool company s.r.o.
Malotova 0
Zlín
76001
IČO: 3922391
aktualizováno před asi 2 roky