Hlavní účetní, Šumperk

Finance, Administrativa / Hlavní účetní

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní účetní (Nerudova 640, Šumperk)

Jste ostřílenou/ným účetním a vedení kolektivu zvládáte s grácií? Pak možná nastal čas zúročit nabyté zkušenosti. Buďte pravá ruka ekonoma významné zdravotnické společnosti. Hledáme klíčového člena finančního týmu, který se v účetnictví skutečně vyzná, nebojí se výzvy a chce motivovat svůj vlastní tým.

Co požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
- min. 3 roky odborné praxe v oblasti finančního účetnictví na vedoucí pracovní pozici;
- znalost českých účetních standardů;
- znalost prostředí poskytovatele zdravotní péče (nemocnice) výhodou;
- být týmovým a zároveň samostatným hráčem, mít řídící dovednosti;
- být rozhodný, pečlivý, mít smysl pro detail a dodržování termínů;
- znalost práce s programem ESO9 výhodou;

Co Vás čeká:
- vedení a kontrola týmu finanční účtárny;
- odpovědnost za správné vedení účetnictví akciové společnosti;
- zajišťování měsíční a roční uzávěrky a dalších běžných účetních činností;
- spolupráce s auditory při ročním účetním auditu;
- komunikace s daňovým poradcem při účetních a daňových závěrkách;
- odpovědnost za zpracování přiznání k DPH, povinností pro DPPO, silniční daň, statistická šetření a další;
- příprava podkladů pro přiznání k dani z příjmů, aktivní spolupráce s daňovými poradci;
- zajištění účetního výkaznictví, statistického výkaznictví;
- organizace práce a odborné vedení týmu pracovníků finanční účtárny;
- zajištění následné kontroly účetních zápisů, výkazů.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity;
- https://kariera.nemocnicesumperk.cz/benefity-pro-zamestnance/ - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd. Pracovní doba 7:00 hod. - 15:00 hod.

K žádosti o zařazení do výběrového řízení je třeba doložit:
- strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
- motivační dopis.

Přihlášky do výběrového řízení je možné zaslat do 20.2.2023 prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "KARIÉRA" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?oddeleni=administrativa

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před více než rokem