Specialista/ka na osobní finance - finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté, Šumperk

Finance / Specialista/ka na osobní finance - finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Společnost Daniel Klein

Místo pracoviště Gen. Svobody 20, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 60 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/ka na osobní finance - finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté (Gen. Svobody 20, Šumperk)

Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás obchod? Zajímá Vás obor financí? Buďte součástí našeho týmu a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přidat se k nám můžete i bez letité praxe v oboru.
Náplň práce: Pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení. Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.
Požadujeme: Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.
Nabízíme: Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři. Možnost budovat vlastní tým, pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.
Kontakt: e-mailem.

Požadavky

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Daniel Klein

Daniel Klein
Gen. Svobody 20
Šumperk
78701
IČO: 46080431
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Specialista/ka na osobní finance - finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Gen. Svobody 20 20
Šumperk