Hlavní účetní - kontakt: telefonicky (po - pá 9:00 - 15:00 hod)., e-mailem - hlavní účetní, Beroun

Finance, Administrativa / Hlavní účetní - kontakt: telefonicky (po - pá 9:00 - 15:00 hod)., e-mailem - hlavní účetní

Společnost Kachuna s.r.o.

Místo pracoviště Arnoltova 426, Beroun
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 12 500 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní účetní - kontakt: telefonicky (po - pá 9:00 - 15:00 hod)., e-mailem - hlavní účetní (Arnoltova 426, Beroun)

Náplň práce: vedení podvojného účetnictví pro tři malé společnosti, registrace a zaúčtování faktur, měsíční, roční závěrky, zpracování výkazů daní, inventtarizace majetku a závazků, mzdové účetnictví. Požadujeme: středoškolské vzdělání - ekonomický smwr výhodou, praxi v oblasti účetnictví, znalost zákona o účetnictví, českých účetních stanardů, zákona o DPH, znalost účetního systému Pohoda, znalost podvojného účetnictví, analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, rozložení pracovní doby dle Vaší preference, firemní vzdělávání, 2x do roka výjezdové zasedání, částečně hrazené zaměstnavatelem, možnost se zapojit do dalších aktivit firmy (enviromentální projetky, podpora komunity...). Pracovní poměr poloviční/plný - mzda 12.500,- Kč poloviční úvazek, 25.000,- Kč plný úvazek. Jedná se o dobu určitou od 1.4.2021 do 31.3.2021, následně lze i na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky (Po - Pá 9:00 - 15:00 hod.), e-mailem..

Informace o společnosti Kachuna s.r.o.

Kachuna s.r.o.
Arnoltova 426
Beroun
26601
IČO: 9593438
aktualizováno před více než rokem