Obchodní zástupce - obchodní zástupci, Brno

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce - obchodní zástupci

Společnost CAE Prodej s.r.o.

Místo pracoviště 0, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce - obchodní zástupci ( 0, Brno)

NÁPLŇ PRÁCE: komplexní správa domácností (energie, finance, solární panely, kotlíkové dotace, kominictví...)
POŽADUJEME:
- Samostatnost
- obchodního ducha
- dobré komunikační schopnosti
- slušné vystupování
- spolehlivost
- profesionální přístup
- pro-klientský přístup
NABÍZÍME:
- předem sjednané schůzky se zákazníky
- velmi dobré finanční ohodnocení vázané na obchodní výsledky
- dlouhodobou spolupráci
- působení vámi vybraném regionu
- příspěvek na PHM a amortizaci auta
- komplexní pravidelné školení a dodání obchodních materiálu
- trvalou podporu manažera
- vzdělávací program obchodních dovedností
- možnost individuální pracovní doby.
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na PHM a amortizaci auta, možnost individuální pracovní doby

Informace o společnosti CAE Prodej s.r.o.

CAE Prodej s.r.o.
0
Brno
60200
IČO: 8246441
aktualizováno před více než 2 roky