Hospodyně - pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, Zlín

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Hospodyně - pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.

Místo pracoviště Potoky 5431, Zlín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hospodyně - pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (Potoky 5431, Zlín)

Náplň práce:
- Péče o 5x hotelových pokojů (13m2), úklid stravovacích a přístupových prostor (chodby, schodiště). Jediná pokojská bude zodpovědná za vše spojené s kvalitou úklidu a funkčnosti veškerých prostor (vše zařízení musí být dokonale čisté a funkční, když nebude svítit lampička, bude na Vás problém vyřešit: např. zajistit novou žárovku, případně elektrikáře/opraváře). Pokojská je zodpovědná za plánování umývání oken, důkladnějších úklidů koupel: např. čištění obkladů a spár, chemické čištění odpadů atd.
- Péče o dům a jeho okolí (každodenní vytírání chodeb a schodiště, zametání parkoviště a přístupové cesty, pravidelné umývání oken, balkónů, parapetů, odplevelení chodníků v létě, odhrnování sněhu v zimě).
- Praní a žehlení prádla a veškerých textilií v objektu (povlečení, záclony, utěrky). Pravidelné zajištění praní peřin a polštářů ve velkokapacitních prádelnách.
- Příprava a podávání snídaní vč. následného úklidu prostor (péče o zásoby, zajištění potřebných nákupů v souladu s příjezdy hostů
- Zajištění pochůzek a pojížděk (nákupy, čistírna apod.)
- Administrativní podpora recepce (ubytovat hosta, přijmout platbu) i účetní kanceláře (společná recepce).

Pracovní doba:
- 6:30 - 15:00
- NEPRAVIDELNÉ SMĚNY, práce ve všední dny i o víkendu - vše po domluvě
- Flexibilní sestavení rozpisu směn a plánování volna s důrazem na příjezdy/odjezdy hostů

Požadujeme:
- spolehlivost a zodpovědnost
- flexibilitu v plánování směn - rozhodující kritérium při výběrovém řízení
- řidičský průkaz B (aktivní řidič!)
- dokončené středoškolské vzdělání (maturita či výuční list)

Výhody: výkon práce v centru města Zlína

V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Informace o společnosti Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.

Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.
Potoky 5431
Zlín
76001
IČO: 29297575
aktualizováno před více než rokem