Hutník ocelář - odlévač - obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů), Hrádek

Výroba a provoz / Hutník ocelář - odlévač - obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů)

Společnost Z-Group a.s.

Místo pracoviště Rokycanská 204, Hrádek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hutník ocelář - odlévač - obsluha zařízení na hutní zpracování kovů (obsluha pecí a konvertorů) (Rokycanská 204, Hrádek)

Náplň práce:jpráce na odlévárně, čištění a stavění kokil a licích souprav
Požadujeme: min. základní nebo nižší střední vzdělání
Nabízíme: příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1000,- Kč/ měsíčně,+ 3 dny dovolené, příplatky za prostředí, závodní stravování, odměny za odpracované roky. Zaměstnání na donu určitou + možné prodloužení.
Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti: Po - Pá od 6,00 do 14,30 hod

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Z-Group a.s.

Z-Group a.s.
Rokycanská 204
Hrádek
33842
IČO: 63487799
aktualizováno před asi 2 roky