Industrial engineer - strojírenští technici, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Industrial engineer - strojírenští technici

Společnost ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Industrial engineer - strojírenští technici (Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt e-mailem
Náplň práce:
- zajišťovat nové výrobní technologie pro výrobu - od specifikací po přejímky
- optimalizovat a upravovat stávající výrobní technologie
- podporovat technology výrobních jednotek se zaváděním nových výrobků (industrializace)
- optimalizovat a zvyšovat efektivitu výroby se zaměřením na automatizaci
- nastavovat komplexní výrobní zařízení nebo jejich části (roboty, vision systémy, lasery)
- jednat s dodavateli
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření
- schopnost práce s výkresovou a technologickou dokumentací
- orientace v oblasti automatizace
- analytické a logické uvažování, pokročilá znalost práce v MS Office
- znalost CAD výhodou (Solid Works), řidičský průkaz sk. B
- znalost anglického jazyka výhodou
Nabízíme:
- možnost profesního růstu, 5 týdnů dovolené, tři dny Sick day
- roční bonus, 13. mzdu
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění
- docházkový bonus, program benefitů Cafeterie.

Informace o společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Strojnická 633
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 4599021
aktualizováno před více než 2 roky