*inženýr/inženýrka vývojové kvality - inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech, Prostějov

Věda a výzkum, Výroba a provoz / *inženýr/inženýrka vývojové kvality - inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech

Společnost MAIER CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 4259, Prostějov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *inženýr/inženýrka vývojové kvality - inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech (Průmyslová 4259, Prostějov)

CZ-ISCO 21491. Životopisy zasílejtena na email:
Požadujeme: VŠ technického zaměření nebo SŠ podmíněno praxí na obdobné pozici, jazyk angličtina na komunikativní úrovni, španělština výhodou
Náplň práce: uplatňuje a používá vývojové metody: analýza rizik, fáze procesu, zátěžové zkoušky, FMEA, kontrolní plány, kontingenční plány, interně schvaluje prototypy, předsérie, první vzorky, tvoří kontrolní plány, plány auditu, vytváří dokumentaci kvality vývoje, stanovuje a vytváří kritéria a limitní vzorky pro zákaznickou a sériovou kvalitu
Pracoviště: Průmyslová č.p. 4259/14, 796 01 Prostějov. Pracovní poměr na dobu určitou.

Informace o společnosti MAIER CZ, s.r.o.

MAIER CZ, s.r.o.
Průmyslová 4259
Prostějov
79601
IČO: 27254500
aktualizováno před asi 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese Prostějov v oboru Věda a výzkum, Výroba a provoz