Inženýr/ka kvality - inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech, Jevíčko

Výroba a provoz / Inženýr/ka kvality - inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

Společnost REHAU Automotive, s.r.o.

Místo pracoviště Biskupická 781, Jevíčko
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Inženýr/ka kvality - inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (Biskupická 781, Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky i dodavateli, dohled nad dodržováním standardů kvality u přidělených projektů a procesů, statistické vyhodnocování procesů, práce s KP, FMEA, pracovními návodkami, dohled nad zajištěním zákaznických požadavků včetně reklamací, zpracování interních a zákaznických reklamací, spolupráce s mezinárodním projektovým týmem
POŽADAVKY: SŠ / VŠ vzdělání technického směru, praxe v oboru řízení jakosti v Automotive podmínkou, znalost metod statistického vyhodnocování procesů, samostatné analytické myšlení při řešení technických úkolů / reklamací, schopnost rychlého rozhodování, odolnost vůči stresovým situacím, nutná znalost 8D metodiky a nástrojů kvality
NABÍZÍME: o 13. mzda ve výši 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené + možnost čerpání 4 dodatečných dnů volna, pružná pracovní doba, příspěvek na teambuildingové aktivity, firemní kantýna a příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění 6 000 Kč/rok, bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, jazykové kurzy, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou,...)
KONTAKT: e-mailem, telefonicky (po-čt 7-15 h, pá 7-14h), osobně (vyplnění dotazníku na vrátnici firmy)

Informace o společnosti REHAU Automotive, s.r.o.

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
Jevíčko
56943
IČO: 45799261
aktualizováno před asi rokem