It data modelling & analytics senior specialist - návrháři a správci databází, Praha

Informační technologie / It data modelling & analytics senior specialist - návrháři a správci databází

Společnost SAP Services s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 95 000 - 135 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: It data modelling & analytics senior specialist - návrháři a správci databází (Praha)

Kontakt: Markova Veronika, e-mail:

Náplň práce:
o vývoj datových modelů
o Komunikace s interním zákazníkem za účelem zajištění požadavků
o Vytváření datových úložišť a dashboardů

Požadujeme:
o alespoň bakalářské vzdělání
o výborné komunikační dovednosti
o angličtinana pokročilé úrovni (slovem i písmem)
o znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Powerpoint)
o znalost SQL, datové analýzy
o odolnost vůči stresu

Nabízíme:
o pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
o možnost profesního růstu
o možnosti navazujícího vzdělávání
o příjemné pracovní podmínky
o práce v mezinárodním prostředí
o denní využití SAP software
o spolupráce na interních projektech

Zaměstnanecké výhody: Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Informace o společnosti SAP Services s.r.o.

SAP Services s.r.o.

Praha

IČO: 26194333
aktualizováno před 3 měsíci