It programátor senior m/ž - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí,

Informační technologie / It programátor senior m/ž - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Společnost 3D-Lasertec s.r.o.

Místo pracoviště 3D-Lasertec s.r.o. - okres Domažlice
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 65 012 - 75 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: It programátor senior m/ž - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (3D-Lasertec s.r.o. - okres Domažlice)

Náplň práce: programování aplikací v Linux , programování PHP, SQL, tvorba protokolů, knihoven, správa sítě.
Požadujeme VŠ vzdělání IT.
Nabízíme: prémie, flexibilní pracovní dobu, stravenkový paušál.
Nutný e-mailový kontakt.

Informace o společnosti 3D-Lasertec s.r.o.

3D-Lasertec s.r.o.

IČO: 25223445
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici It programátor senior m/ž - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

3D-Lasertec s.r.o. - okres Domažlice