It systémový analytik (m/ž) - systémoví analytici, Praha

Informační technologie / It systémový analytik (m/ž) - systémoví analytici

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště Plynární 1617, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 50 000 - 90 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: It systémový analytik (m/ž) - systémoví analytici (Plynární 1617, Praha)

Nečesaný Jiří Bc., tel.: 326 816 804, e-mail:

Náplň práce
- zajišťuje analýzu, návrh systému, vývoj a rollout aplikací a systémovou podporu pro VW koncernové společnosti dle standardů v oblasti finančního účetnictví a controllingu pro systémy SAP S/4HANA,
- zajišťuje koordinaci a spolupráci s dalšími útvary VW IT, odpovědnými koncernovými místy a externími dodavateli při návrhy systémového designu, včetně vazeb na návazné systémy a IT služby,
- zajišťuje podporu uživatelů v práci s danými systému, školení klíčových uživatelů a tvorbu dokumentace,
- analyzuje požadavky zákazníků na IT služby,
- prování vývoj aplikace - v rámci své působnosti,
- vypracovává nívhry architektury aplikace,
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.
Plynární 1617
Praha
17000
IČO: 177041
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici It systémový analytik (m/ž) - systémoví analytici