Izolatéři, Vsetín

Stavebnictví / Izolatéři

Společnost H & B delta, s.r.o.

Místo pracoviště Bobrky 382, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 500 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Izolatéři (Bobrky 382, Vsetín)

IZOLATÉŘI *
Místo výkonu: stavby na území ČR
Požadujeme: základní vzdělání, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Náplň práce: stavební činnost, obor pozemní stavby, izolatérské práce (střechy), izolování konstrukcí a zařízení v objektech pozemních a průmyslových staveb proti ztrátám tepla a chladu.
Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření kolektivu profesionálů, vlastní certifikovaný systém zaškolení pracovníků,zajištěné ubytování a stravenky.
První kontakt: telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 725 675 531 nebo e-mailem na:
ZRUŠENO: na žádost zaměstnavatele 2.11.2021. Dne 10.3.2022 znovu zrušeno - sehrálo se do OkPráce pro prodloužení zam.ka.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti H & B delta, s.r.o.

H & B delta, s.r.o.
Bobrky 382
Vsetín
75501
IČO: 25835661
aktualizováno před 4 měsíci