Klempíř / klempířka - stavební klempíři, Vamberk

Stavebnictví / Klempíř / klempířka - stavební klempíři

Společnost BECHNÝ, spol. s r.o.

Místo pracoviště Polská 407, Vamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Klempíř / klempířka - stavební klempíři (Polská 407, Vamberk)

Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti (Polská 407, Vamberk).

Místo výkonu práce: celá ČR (dle sjednaných zakázek)

Požadujeme:
- samostatnost a pečlivost
- fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny).
Náplň práce:
- rekonstrukce a novostavby střech RD, chat a chalup, hospodářských a průmyslových objektů
- práce se systémy Prefa, Ruukki, Bramac a Tondach.
Nabízíme:
- motivační ohodnocení, volné víkendy a svátky.

Informace o společnosti BECHNÝ, spol. s r.o.

BECHNÝ, spol. s r.o.
Polská 407
Vamberk
51754
IČO: 1799487
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Klempíř / klempířka - stavební klempíři