Kloboučnický plsťař - obsluha strojů na výrobu klobouků (včetně obsluhy strojů na výrobu forem na klobouky), Nový Jičín

Výroba a provoz / Kloboučnický plsťař - obsluha strojů na výrobu klobouků (včetně obsluhy strojů na výrobu forem na klobouky)

Společnost TONAK a.s.

Místo pracoviště Zborovská 823, Nový Jičín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 108 - 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Kloboučnický plsťař - obsluha strojů na výrobu klobouků (včetně obsluhy strojů na výrobu forem na klobouky) (Zborovská 823, Nový Jičín)

z: 04.01.2022 Osobní kontakt na adrese společnosti ve dnech Ut - St od 8:00 do 10:00 hodin. Možnost prodloužení PP na dobu neurčitou.

Náplň práce:
1) plstění vlny,
2) zplsťování mokrou cestou na úseku valchy, práce v gumových rukavicích

Požadavky:
- nutná zdravotní způsobilost pro práci v riziku lokální svalové zátěže kat. III., vliv chemickcýh látek.
- úkolová mzda, odměna za kvalitu po zaučení 500-2000,- Kč
- přesčasová práce - příplatek ve výši 25%, příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, náborový pčříspěvek

Kontakt: Bohuslava Bitalová, telefonicky Po - Pá od 8:00 do 13:00 hod., na č.: 556 202 480, 606 704 823, písemně na email:

Informace o společnosti TONAK a.s.

TONAK a.s.
Zborovská 823
Nový Jičín
74101
IČO: 13226
aktualizováno před více než 2 roky