Knihař/ka - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru, Blansko

Výroba a provoz / Knihař/ka - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Společnost NOVATISK, akciová společnost

Místo pracoviště Pražská 1602, Blansko
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Knihař/ka - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru (Pražská 1602, Blansko)

Polygrafická společnost NOVATISK se sídlem v Blansku hledá do svého týmu posilu na pozici KNIHAŘ/KA

Pracovní náplň
•obsluha svěřeného polygrafického stroje
•kontrola kvality v průběhu výroby
•manipulace s materiálem a další práce v knihařské výrobě

Očekáváme
•manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci
•ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
•praxe v oboru výhodou

Nabízíme
•práci v zavedené společnosti v čistém pracovním prostředí
•plný pracovní úvazek
•firemní stravování za dotovanou cenu
•zaučení šikovných zájemců (i absolventů)
•nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud máš zájem se k nám podívat do provozu nebo se chceš dozvědět více informací, kontaktuj nás na tel: 724 231 307, v případě vážného zájmu o pozici můžeš ihned poslat životopis na email:

Informace o společnosti NOVATISK, akciová společnost

NOVATISK, akciová společnost
Pražská 1602
Blansko
67801
IČO: 27755291
aktualizováno před více než 2 roky