Kompletační dělník/ce - manipulační dělníci ve výrobě, Hodonín

Výroba a provoz / Kompletační dělník/ce - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost A-ASKA group s.r.o.

Místo pracoviště Sv. Čecha 3844, Hodonín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 3 800 - 7 600 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Kompletační dělník/ce - manipulační dělníci ve výrobě (Sv. Čecha 3844, Hodonín)

Pracoviště. Sv. Čecha 3844/22, 695 01 Hodonín. Pouze pro OZP! Zaučení samozřejmostí, individuální přístup.
Náplň práce: příprava materiálu, kompletace drobných předmětů, krabiček, dárkových balíčků, vizuální kontrola. Práce na zkrácený úvazek 1-4 hodiny/denně, dle dohody. Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, nebát se přebrat zodpovědnost za svou práci.
Nabízíme: přátelské prostřední malého kolektivu, vstřícnost, práce v sedě, fyzicky nenáročná, možnost přizpůsobit se zdravotnimu stavu uchazeče, volné víkendy a svátky. Kontakt na tel. 770 194 827 Po-Pá od 9:00 do 15:00 hod, na mail:

Informace o společnosti A-ASKA group s.r.o.

A-ASKA group s.r.o.
Sv. Čecha 3844
Hodonín
69501
IČO: 25324675
aktualizováno před asi 3 roky