Konstruktér/ka - technolog/žka - strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu, Třebařov

Výroba a provoz / Konstruktér/ka - technolog/žka - strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Společnost Roth Czech s.r.o.

Místo pracoviště Třebařov 160, Třebařov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér/ka - technolog/žka - strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu (Třebařov 160, Třebařov)

NÁPLŇ: tvorba konstrukční a technologické dokumentace; prioritně - atypické řešení standardních produktů, optimalizace a inovace stávajících konstrukčních řešení, tvorba, modifikace a údržba technické dokumentace produktů, systémů nebo komponentů, spolupráce na výrobě prototypů a jejich testování, návrhy a tvorba výrobních přípravků, podpora výroby při zavádění produkce nových produktů/komponentů
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání strojní či příbuzná, znalost práce v CAD systému, Autodesk Inventor - výhodou, AutoCAD - podmínkou, aktivní přístup a smysl pro týmovou práci, pečlivost při plnění úkolů, technické myšlení, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost

NABÍZÍME: práci v moderní a technologicky se rozvíjející společnosti, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, zázemí stabilní výrobní společnosti
Zaměstnanecké výhody - flexi poukázky, příspěvky na obědy, jazykové vzdělávání

KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky 6.00 - 14.30 hod

Informace o společnosti Roth Czech s.r.o.

Roth Czech s.r.o.
Třebařov 160
Třebařov
56933
IČO: 5193885
aktualizováno před 4 měsíci