Servisní technik/čka - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Třebařov

Výroba a provoz / Servisní technik/čka - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Roth Czech s.r.o.

Místo pracoviště Třebařov 160, Třebařov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik/čka - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Třebařov 160, Třebařov)

POŽADAVKY: SŠ vzdělání, strojní či příbuzná, praxi v lehkém strojírenství nebo nábytkářství - výhodou, manuální zručnost, technické myšlení,komunikativnost,samostatnost,odpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ: odpovídá za včasnost a úplnost servisních činností, realizuje montáže sprchových zástěn u zákazníků, poskytuje technické poradenství u zákazníků, vyřizuje reklamace - příjem reklamovaného zboží, vystavení protokolu,řešení reklamace, spolupracuje na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů, spolupracuje při tvorbě plánu činnosti servisních techniků, vede evidenci vlastních servisních činností
NABÍZÍME: po zapracování převod pracovní smlouvy na dobu neurčitou, práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, výhody: flexi karty, příspěvky na obědy, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky 6.00-14:30 hod

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Roth Czech s.r.o.

Roth Czech s.r.o.
Třebařov 160
Třebařov
56933
IČO: 5193885
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Servisní technik/čka - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Třebařov 160 160
Třebařov