Konstruktér/konstruktérka vstřikolisovacích forem - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Prostějov

Výroba a provoz / Konstruktér/konstruktérka vstřikolisovacích forem - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost KP - KOPRO s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 3143, Prostějov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér/konstruktérka vstřikolisovacích forem - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Průmyslová 3143, Prostějov)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hrubanová, tel. 731 152 542, e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod (možné se na pracovní době domluvit).
Požadujeme: znalost programu CREO výhodou.
Náplň práce: konstrukce vstřikolisovacích forem v programu.
Nabízíme: dotované stravování, docházkový bonus, možnost home office, výhodný tel. tarif, firemní akce, telefon, možnost vlastní kanceláře.

Informace o společnosti KP - KOPRO s.r.o.

KP - KOPRO s.r.o.
Průmyslová 3143
Prostějov
79601
IČO: 25590120
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Prostějov v oboru Výroba a provoz