Konstruktér přípravků - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Pacov

Výroba a provoz / Konstruktér přípravků - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.

Místo pracoviště Nádražní 697, Pacov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér přípravků - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Nádražní 697, Pacov)

Uvedená mzda je minimální nástupní, po zaučení očekáváme její navýšení.
Náplň práce: tvorba technické dokumentace přípravků.
Požadujeme: znalost práce s prohlížečem pro program Solid Edge, Auto CAD, MS Office, znalost konstrukčních a technologických procesů tvorby technické dokumentace a konstrukčních materiálů, znalost systémů a standardů kvality ve strojírenství.
Nabízíme: náborový příspěvek 15 000,-Kč, příspěvek na dopravu až 1500,-Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, týden dovolené navíc, stravování ve vlastní závodní kuchyni, možnost ubytovnání za 50,-Kč/den, další výhody dané firemní kulturou.
Kontakt možný osobně v sídle firmy Nádražní 697, Pacov, nebo na výše uvedeném emailu nebo telefonu.

Informace o společnosti PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.

PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Nádražní 697
Pacov
39501
IČO: 15821773
aktualizováno před více než 2 roky