Konstruktér - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Nymburk

Výroba a provoz / Konstruktér - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost NYMWAG CS a.s.

Místo pracoviště Boleslavská třída 418, Nymburk
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktér - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Boleslavská třída 418, Nymburk)

Společnost Nymwag CS a.s. zabývající se výrobou železničních a cisternových nákladních vozů hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni.

Co vás čeká:
- Vývoj nových železničních nákladních vagónů, popř. jejich přestaveb, s ohledem na dodržování příslušných technických norem a předpisů
- Příprava a zpracování návrhů konstrukcí technologických zařízení
- Provádění technických výpočtů, analýz navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky, porovnání s technickým zadáním
- Vypracování příslušné technické dokumentace a podkladů potřebných k homologaci výrobku
- Řízení konstrukčních prací a projektů na uceleném typu výrobku od jeho návrhu až po jeho zavedení do výroby
- Spolupráce s dalšími technickými odděleními společnosti
- Vypracování technických popisů a návodů pro výrobu navrhovaného výrobku či zařízení

Specifické znalosti:
- Odborná znalost v oblasti strojírenského kreslení
- Odborná znalost problematiky kinematických, dynamických, statických, tepelných a pevnostních výpočtů
- MS Office (Word, Excel)
- Auto CAD, Outlook, SolidWorks nebo jiný 3D CAD
- Čtení výkresové dokumentace v úplném rozsahu

Požadavky:
- ÚSO nebo VŠ vzdělání technického směru
- Praxe ve strojírenské výrobě (kolejová vozidla výhodou)
- AJ středně pokročilý, NJ výhodou
- Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, vzdělávací kurzy a školení, občerstvení na pracovišti;

Kontaktujte nás osobně, e.mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti NYMWAG CS a.s.

NYMWAG CS a.s.
Boleslavská třída 418
Nymburk
28802
IČO: 8602506
aktualizováno před více než 2 roky