Konstruktéři - přípraváři zakázek - stavební technici projektanti, konstruktéři, Bystřice

Stavebnictví / Konstruktéři - přípraváři zakázek - stavební technici projektanti, konstruktéři

Společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.

Místo pracoviště Bystřice 1312, Bystřice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Konstruktéři - přípraváři zakázek - stavební technici projektanti, konstruktéři (Bystřice 1312, Bystřice)

TŘ a:14/3/2024
Náplň práce:
- vedení technické agendy jednotlivých projektů
- vytváření technických návrhů vč. technické dokumentace
- jednání s klienty, zajištění potřebných materiálů pro realizaci projektů, zajištění technické dokumentace k jednotlivým projektům, kontrola zajištění technického vybavení firmy.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou - obor strojní (kvalifikovaný konstruktér)
- praxi v oboru, znalost programu AutoCAD
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita, ochota učit se.
Výhodou:
- znalost AJ nebo NJ
- znalost 3D programu.
Nabízíme:
- možnost prodloužení PS na dobu neurčitou.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu:

Informace o společnosti BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.

BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.
Bystřice 1312
Bystřice

IČO: 25855247
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Konstruktéři - přípraváři zakázek - stavební technici projektanti, konstruktéři