Montážníci elektro / měření a regulace (mar) - elektromechanici, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Montážníci elektro / měření a regulace (mar) - elektromechanici

Společnost REGOMARKET s.r.o.

Místo pracoviště Masarykova 753, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montážníci elektro / měření a regulace (mar) - elektromechanici (Masarykova 753, Valašské Meziříčí)

NÁPLŇ PRÁCE:
o elektromontážní práce (pouze nízké a malé napětí),
o spolupráce na výrobě rozvaděčů a svorkových skříní,
o montáže kabelových souborů,
o montáže průmyslových rozvodů
o místo svým charakterem vhodnější pro muže - fyzická náročnost, manipuace s břemeny nad 15 kg.
POŽADUJEME:
o odbornou způsobilost dle §5 dle nařízení vlády č,194/2022 Sb. (§5 nebo 6 vyhlášky 50/1978 Sb.),
o praxe na pozici elektromontér (elektrikář), údržbář elektroinstalací či obdobné výhodou nikoliv podmínkou.
NABÍZÍME: 5 dní dovolené navíc, stravenkový paušál.
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu

Informace o společnosti REGOMARKET s.r.o.

REGOMARKET s.r.o.
Masarykova 753
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25354761
aktualizováno před asi 2 měsíci