Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v nzdm futur na chrudimsku - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené), Chrudim

Zdravotnictví / Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v nzdm futur na chrudimsku - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Šance pro Tebe, z.s.

Místo pracoviště Štěpánkova 92, Chrudim
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 20 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v nzdm futur na chrudimsku - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) (Štěpánkova 92, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim
Pracovní náplň: kontaktní práce s dětmi a mládeží v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež v Chrasti a Hrochově Týnci (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb.), spolupráce s návaznými službami a institucemi, vedení dokumentace
Požadavky na pozici: ukončené studium VŠ či VOŠ humanitního zaměření - splňuje požadavky na odborné vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách - sociální pracovník, praxe v oblasti sociálních služeb se zaměřením na nízkoprahové služby vítána, samostatnost, trestní bezúhonnost , dobrý psychický a fyzický stav, dobrá znalost PC
Nabízíme: zázemí organizace dobře profilované v oboru, flexibilní pracovní dobu, know-how profesionální sociální služby, ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi), možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
Výhodou je: ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B
Uchazeč zašle elektronicky: strukturovaný životopis, motivační dopis, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení
Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, tel.:734 154 528, e-mail:
Přihlášky zasílejte na mail:
Předmět zprávy: Výběrové řízení - kontaktní pracovník NZDM na Chrudimsku
Termín uzávěrky 1. kola: průběžně do konce platnosti inzerátu
Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.
Vyhrazujeme si právo nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou "ochutnávkovou" stáž, případně neobsadit pracovní pozici.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

Informace o společnosti Šance pro Tebe, z.s.

Šance pro Tebe, z.s.
Štěpánkova 92
Chrudim
53701
IČO: 68246277
aktualizováno před asi 3 roky