Kontrolor/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti, Turnov

Výroba a provoz / Kontrolor/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Společnost CRYTUR, spol. s r.o.

Místo pracoviště Na Lukách 2283, Turnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (Na Lukách 2283, Turnov)

Pracovní náplň:
-rutinní kontrola výrobků (mechanické díly, optické prvky atd.): rozměrová, optická a další
-obsluha měřících a kontrolních zařízení (běžná dílenská měřidla, mikroskopy, souřadnicové i optické přístroje a další)
-zajištění a správa záznamů z měření
-práce s PC a různými uživatelskými SW

Požadujeme:
-středoškolské nebo ÚSO vzdělání technického směru, výhodou strojní obory, jemná mechanika nebo optika
-orientace v technické výrobní dokumentaci, především výkresové výhodou
-pečlivost, trpělivost, smysl pro detail, vlastní iniciativu, práci v týmu
-práci ve vícesměnném provozu
-praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
- práce na základě moderních standardů v optoelektronice
- nadstandardně technologicky vybavená měřící pracoviště
- spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- odpovídající platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- věrnostní program
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- navíc i tyto benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvky na stravování, vzdělávací kurzy a školení nebo zvýhodněné půjčky zaměstnancům atd.

- kontakt:
- telef: po - pá 8:00 - 12:00 hodin
- e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CRYTUR, spol. s r.o.

CRYTUR, spol. s r.o.
Na Lukách 2283
Turnov
51101
IČO: 25296558
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Kontrolor/ka kvality - strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Na Lukách 2283 2283
Turnov