Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Roudnice nad Labem

Obchod a cestovní ruch, Management / Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Místo pracoviště Alej 17. listopadu 2694, Roudnice nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Alej 17. listopadu 2694, Roudnice nad Labem)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Roudnici nad Labem ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)
Náplň práce:
"Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho - Organizace práce na dané směně - Objednávání a příjem zboží - Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka - Obsluha zákazníků a prodej zboží - Kontrola kvality, čerstvosti zboží - Prezentace zboží v prodejních pultech
Požadujeme:
"Odborné vyučení bez maturity - Vyučení v obchodním zaměření výhodou - Zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici - Základní znalost práce na PC - Praxe v maloobchodním prodeji potravin - Zkušenosti s pokladnou - Přátelský přístup k zákazníkům - Zodpovědný přístup k práci, samostatnost
Nabízíme:
"Práci ve stabilní české společnosti - Multisport kartu - Příspěvek na stravování ve mzdě - Příspěvek na penzijní připojištění - Odměnu za práci o víkendech a svátcích - Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků - Odměna za výročí narozenin - Výhodné zaměstnanecké nákupy masa - Lázně - zaškolení na prodejně
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem telefonicky 702 233 169, osobně od 8.00- 18:00 na adrese Alej 17.listopadu 2694, Roudnice n.L.

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Alej 17. listopadu 2694
Roudnice nad Labem

IČO: 61250988
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách