Kontrolor/ka kvality ve strojírenství - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Hulín

Výroba a provoz / Kontrolor/ka kvality ve strojírenství - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost PILANA Knives a.s.

Místo pracoviště Nádražní 804, Hulín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/ka kvality ve strojírenství - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Nádražní 804, Hulín)

pracoviště Hulín
- Náplň práce: je mezioperační a výstupní kontrola průmyslových nožů a dalších strojírenských dílů. Pořizování záznamů o kvalitě dle interních postupů, spolupráce s kolegy technologického úseku a mistry výroby při optimalizaci výrobních procesů.
- Vyučení, Práce je vhodná pro absolventy nebo další osoby bez praxe - zaučení probíhá pod dohledem zkušeného pracovníka
- Požadujeme: manuální zručnost, chuť se rozvíje a schopnost samostatné práce (po zaučení)
- Výhodou: je vyučení ve strojírenském a příbuzném oboru, zkušenosti se strojírenskými měřidly a obsluhou manipulačních vozíků
- Růst mzdy je v závislosti na výkonu a přístupu k práci
- Benefity: 5. týden dovolené, podnikové stravování v areálu, stravenky 110 Kč/den, příplatky za směnnost, příspěvěk na penzijní spoření 3 % z hrubé mzdy, půlroční a roční prémie, pravidelný příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Edenred, finanční odměny při pracovním a životním výročí, firemní akce, hrazené očkování proti chřipce a mnoho dalšího
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti PILANA Knives a.s.

PILANA Knives a.s.
Nádražní 804
Hulín
76824
IČO: 48530115
aktualizováno před více než 2 roky