Kontroloři kvality - technici v oblasti meteorologie,

Věda a výzkum / Kontroloři kvality - technici v oblasti meteorologie

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště MOTORPAL, a.s. - pracoviště firmy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontroloři kvality - technici v oblasti meteorologie (MOTORPAL, a.s. - pracoviště firmy)

Náplň práce:
– kontrolní činnosti v oblasti kvality na výrobním středisku
– kontrola pracovišť a dodržování pracovních postupů
– obsluha dílenských měřidel
– vyhodocení jakosti výrobků podle výsledků kontrol a zkoušek
– pozastavení výroby a expedice výrobků v případě zjištění neodpovídající kvality
– zpracování zmetkových hlášení
– provádění měření pro SPC a MSA
– upozornění na závady způsobující zhoršení jakosti a požadování jejich odstranění

Požadujeme:
– vyučení ve strojírenské/technické oblasti
– praxe v oblasti kontroly výroby - výhodou
– znalost měřících postupů a měřidel včetně jejich praktického použití
– znalost výkresové dokumentace
– technické myšlení, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci

Nabízíme:

– navýšení mzdy po zapracování
– možnost online vzdělávání, vlastní realizace a profesního růstu
– zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
– propracovaný systém adaptace nových pracovníků
– odměny za doporučení nového zaměstnance
– finanční odměnu při odchodu do důchodu
– slevy na zboží a služby od vybraných poskytovatelů

První kontakt e-mailem nebo telefonicky: Po - Pá 8.00 - 14.00 hodin.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.

IČO: 27622819
aktualizováno před 4 měsíci