Kontroloři (pro ozp) - pracovníci pouličního poskytování služeb,

Služby / Kontroloři (pro ozp) - pracovníci pouličního poskytování služeb

Společnost Česká distribuční k.s.

Místo pracoviště Česká distribuční k.s. - pracoviště: okres Jihlava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 10 850 - 10 850 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontroloři (pro ozp) - pracovníci pouličního poskytování služeb (Česká distribuční k.s. - pracoviště: okres Jihlava)

(Jobmatch)

Náplň práce:

o Zodpovídáte za kvalitu distribuce letáků a zásilek na svěřeném území, které se skládá z několika regionů
o Kontrolujete kvalitu roznosu letáků v terénu ze strany distributorů
o Kontrolujete efektivitu procesů a zavádíte nové procesy

Požadujeme:
o Mít pozitivní vztah k řízení auta a respektovat bodový systém
o Být důsledný při kontrole kvality, procesů a podřízených
o Samostatně zvládat řešení problematických situací
o Zaškolení na centrále v Ostravě

Nabízíme:
o Smysluplnou práci - zaměstnáváme přes 1 400 invalidních zaměstnanců
o Dlouhodobou spolupráci na HPP
o Samostatnou, akční a nestereotypní práci ve stabilní, ryze české, společnosti s dlouhodobou tradicí
o Flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb

o Individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům
o Poradenství ze strany nadřízeného
o Mentoring a zaškolení
o Nástup 22.4.2024, popř. dle domluvy

Úvazek 20 hod / týden, pondělí-čtvrtek, 5 hod denně

První kontakt e-mailem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Česká distribuční k.s.

Česká distribuční k.s.

IČO: 26791692
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Kontroloři (pro ozp) - pracovníci pouličního poskytování služeb

Česká distribuční k.s. - pracoviště: okres Jihlava