Koordinátor/ka příměstských táborů - organizátoři konferencí a událostí, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport, Služby / Koordinátor/ka příměstských táborů - organizátoři konferencí a událostí

Společnost Attavena, o.p.s.

Místo pracoviště Husova tř. 622, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Koordinátor/ka příměstských táborů - organizátoři konferencí a událostí (Husova tř. 622, České Budějovice)

Náplň práce:
• organizace letních příměstských táborů,
• administrativa spojená s projektem,
• komunikace se spolupracujícími organizacemi a klienty,
• oslovování nových organizací,
• prezentace projektu a služeb organizacím a klientům,
• správa databáze klientů.
Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání,
• výbornou uživatelskou znalost Windows, MS Office a internetu,
• ŘP skupiny B – aktivní řidič/ka,
• organizační dovednosti, smysl pro detail, pečlivost,
• tvůrčí přístup a chuť učit se nové věci,
• příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti,
• empatii – zejména schopnost vnímat potřeby a specifika klientů,
• pružnost v pracovním nasazení.
Nabízíme:
• práci v menším tvůrčím týmu,
• příjemné prostředí společnosti s mnohaletou zkušeností,
• flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice,
• podporu osobního a profesního růstu,
• spoluúčast na projektech a službách, které mají smysl,
• úvazek v rozsahu 0,75 až 1,00; mzdu od 26 000 Kč při úvazku 1,0
Máte-li o pozici zájem, pošlete nám prosím:
1) strukturovaný životopis
2) vaše motivační video

Proč motivační video a jak jej zpracovat?
Naším požadavkem je vybrat komunikativní osobu, která svým vystupováním a přístupem zaujme klienty a vhodně doplní náš tým. Proto jsme místo motivačního dopisu zvolili video.
Ve videu (2-5 minut) nám osobně sdělte, kdo jste a co zajímavého nám právě Vy můžete nabídnout. Svou prezentaci umístěte jako neveřejné video na YouTube a odkaz pošlete na (neveřejné video vidí jen lidé, kterým zašlete odkaz). Do předmětu zprávy napište: Jmeno_koordinator. V příloze e-mailu zašlete i strukturovaný životopis. Požadujeme oba uvedené podklady.
Přihlášky přijímáme do 27. 09. 2021, 23:59.
Přihlášky vyhodnocujeme průběžně a výběrové řízení můžeme ukončit před uvedeným termínem. Máte-li zájem, neváhejte.
Předpokládaný nástup: říjen 2021
Kontakt: Andrea Smržová, +420 774 223 887, www.attavena.cz

Informace o společnosti Attavena, o.p.s.

Attavena, o.p.s.
Husova tř. 622
České Budějovice
37005
IČO: 25197185
aktualizováno před více než 2 roky