Koordinátor/ka pro plastové díly - specialisté v oblasti logistiky, Polička

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Koordinátor/ka pro plastové díly - specialisté v oblasti logistiky

Společnost KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

Místo pracoviště Na Vyšehradě 1093, Polička
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 - 28 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Koordinátor/ka pro plastové díly - specialisté v oblasti logistiky (Na Vyšehradě 1093, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: příjem a zpracování objednávek, příprava plánu expedic, vedení databáze balicích předpisů, čárových kódů a EDI, komunikace se zákazníky (v anglickém jazyce)
fakturace
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou
NABÍZÍME: dotované stravování, dodatková dovolená, firemní vzdělávání, benefity
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
Na Vyšehradě 1093
Polička
57201
IČO: 15035964
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Svitavy v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Svitavy v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz