Koordinátor/ koordinátorka - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech, Jablonec nad Nisou

Výroba a provoz / Koordinátor/ koordinátorka - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost ACL Anodizing s. r. o.

Místo pracoviště U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání Nástrojař, nástrojařské práce Zámečník, zámečnické práce a údržba Strojírenská výroba Strojírenství Montáž strojů a zařízení
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Koordinátor/ koordinátorka - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech (U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou)

Náplň práce:
- organizace a řízení veškeré výrobní činnosti
- kontrola výrobních programů v PC
- zaškolování pracovníků na výrobních pozicích
- příprava a optimalizace chodu linky - směny
- vyhotovování měsíčních přehledů a sledování
- dbá na dodržování pracovního řádu, PO, BOZP a ostatní legislativy

Požadujeme:
- dobré organizační schopnosti
- SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
- práce na PC
- zodpovědný přístup
- schopnost vést tým pracovníků

Nabízíme:
- zázemí české společnosti
- práci ve stabilním kolektivu
- bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě
- roční prémii vyplácenou před Vánoci
- kvartální odměnu za nulovou absenci
- odměnu při životním nebo pracovním výročí
- občerstvení na pracovišti
- vitamínové balíčky
- Renomia - pojištění proti nejistotám
- příspěvek na stravování za každou odpracovanou směnu
- celoroční vstupné do ZOO Liberec až pro 5 osob
- sleva na nový vůz od společnosti Autotrend

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti ACL Anodizing s. r. o.

ACL Anodizing s. r. o.
U Přehrady 5206
Jablonec nad Nisou
46602
IČO: 25425609
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Koordinátor/ koordinátorka - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

U Přehrady 5206 5206