Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Jablonec nad Nisou

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ACL Anodizing s. r. o.

Místo pracoviště U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 680 - 27 360 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou)

Náplň práce:
- nakládka a vykládka zboží
- organizace prostoru ve skladu
- administrativní činnost
- práce na PC

Požadujeme:
- SŠ vzdělání - vyučen
- manuální zručnost
- schopnost pracovat v týmu
- řidičský průkaz na VZV výhodou, ale není podmínkou
- zodpovědný přístup

Nabízíme:
- vyšší částka proplácených přesčasů - 50% za práci v sobotu a 100% za práci v neděli
- "zaměstnanec měsíce" - odměna 5 000,-
- zázemí české společnosti
- práci ve stabilním kolektivu
- bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě
- roční prémii vyplácenou před Vánoci
- kvartální odměnu za nulovou absenci
- odměnu při životním nebo pracovním výročí
- občerstvení na pracovišti
- vitamínové balíčky
- Renomia - pojištění proti nejistotám
- příspěvek na stravování za každou odpracovanou směnu
- celoroční vstupné do ZOO Liberec až pro 5 osob
- sleva na nový vůz od společnosti Autotrend

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti ACL Anodizing s. r. o.

ACL Anodizing s. r. o.
U Přehrady 5206
Jablonec nad Nisou
46602
IČO: 25425609
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Skladníci - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
U Přehrady 5206 5206

Další pracovní nabídky v okrese Jablonec nad Nisou v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava

Všechny pracovní inzeráty v okrese Jablonec nad Nisou v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava