Koordinátor/koordinátorka doučování - ostatní řídící pracovníci v oblasti vzdělávání, Frýdek-Místek

Výchova a vzdělávání, Management / Koordinátor/koordinátorka doučování - ostatní řídící pracovníci v oblasti vzdělávání

Společnost Charita Frýdek - Místek

Místo pracoviště Míru 1344, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 34 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Koordinátor/koordinátorka doučování - ostatní řídící pracovníci v oblasti vzdělávání (Míru 1344, Frýdek-Místek)

A11 z:7/8/2023
Náplň práce:
- přímý kontakt s rodinou, jejíž dítě je klientem doučování
- doučování v rodinách
- vyhledávání a přijímání nových doučovatelů
- koordinace doučovatelů, vedení střediska
- komunikace s dalšími subjekty podílející se na vzdělání dítěte a na práci s?rodinou
- administrativa střediska
Požadujeme:
Minimální předpoklady:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- organizační schopnosti
- komunikativní schopnosti, flexibilitu
- schopnosti komunikovat a navazovat kontakt s lidmi bez ohledu na etnikum, sociální status, národnost
- základní uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- předložení výpisu z RT
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- zodpovědnost, spolehlivost
- důvěryhodnost.
Doporučené předpoklady:
- řidičský průkaz
- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání pedagogického, speciálně pedagogického nebo sociálního směru.
Nabízíme:
- zkrácený nebo plný pracovní úvazek na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)
- samostatnou, odpovědnou, pestrou i týmovou práci
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, nástupní mzda 34.000 Kč při plném úvazku
- možnost home office, 6 týdnů dovolené, stravenky, repre oděvy, apod.
- možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
- nástup říjen/listopad 2023.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 08. 9. 2023 na e-mail Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Informace o společnosti Charita Frýdek - Místek

Charita Frýdek - Místek
Míru 1344
Frýdek-Místek
73801
IČO: 45235201
aktualizováno před 9 měsíci