Kreslič v 2d cad - vhodné i pro studenty - strojírenští technici projektanti, konstruktéři, Litovel

Výroba a provoz / Kreslič v 2d cad - vhodné i pro studenty - strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Víska 36, Litovel
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Kreslič v 2d cad - vhodné i pro studenty - strojírenští technici projektanti, konstruktéři (Víska 36, Litovel)

Nástup možný IHNED.

POŽADUJEME:
- Znalost kreslení v CAD (kreslení ve 2D)
- Schopnost pracovat v Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- Technické myšlení
- Pečlivost a zodpovědnost

NÁPLŇ PRÁCE:
- Tvorba výkresové dokumentace na základě vzorové výkresové dokumentace a dodaných podkladů ve formě zaslaných kontur profilovacích nástrojů (formát DWG/DXF)
- Kótování strojních součástí a jejich hrubých kontur včetně popisového pole výkresu
- Spolupráce formou DPP

NABÍZÍME:
- Odměnu ve výši od 150Kč/hod.
- Práce možná z domova
- Další Benefity

Kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 6:30 - 15:00 hod.

Informace o společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.

METAL TRADE COMAX, a.s.
Víska 36
Litovel
78321
IČO: 49684442
aktualizováno před 7 měsíci