Vedoucí dispečerského řízení - řídící pracovníci v oblasti dopravy, Olomouc

Doprava, Management / Vedoucí dispečerského řízení - řídící pracovníci v oblasti dopravy

Společnost Dopravní podnik města Olomouce, a.s.

Místo pracoviště Koželužská 563, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 42 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí dispečerského řízení - řídící pracovníci v oblasti dopravy (Koželužská 563, Olomouc)

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO technického směru s maturitou
- Zkušenost s dispečerskou prací
- Výborná znalost práce na PC
- Řidičský průkaz skupiny B
- Dobrý zdravotní stav
- Samostatnost, dobré organizační schopnosti
- Zkušenost s vedením zaměstnanců
- Flexibilita
- Reprezentativní vystupování
- Výborné komunikační schopnosti

Pracovní náplň:
- Řízení dopravního dispečinku včetně předepsané evidence
- Řešení plánovaných změn v dopravě bez dopadu do změn jízdních řádů
- Práce v jednosměnném provozu (pracovní dny 6.00 - 14.00 hod.)

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti
- jízdní výhody pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky
- 5 týdnů dovolené
- další zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli, stabilizační a věrnostní odměny, osobní účet zaměstnance, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další

Nástup: od 1. 9. 2023, popř. dle dohody

Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá personalista DPMO, a.s., e-mail:

Informace o společnosti Dopravní podnik města Olomouce, a.s.

Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Koželužská 563
Olomouc
77900
IČO: 47676639
aktualizováno před 8 měsíci